Ukryte wśród malowniczych stoków Tatr, otoczone przez majestatyczne szczyty i górskie lasy, znajdują się Termy Chochołowskie – prawdziwy cud natury w sercu terytorium Krakowa-Highlander. Bliskość niebywałych krajobrazów i korzystne właściwości geotermalnej wody z gryczanej gościnności mocno atut Tatr. Dzięki nim można się zrelaksować i nabrać sił, korzystając z dobrodziejstwa natury.

Pierwsze spotkanie z Termami Chochołowskimi zazwyczaj robi niesamowite wrażenie. To imponujące kompleksy ośrodka, które obejmuje kilkadziesiąt basenów i kąpielisk, saun i spa, eleganckie hotele i restauracje oferujące tradycyjne dania regionalne. Największą atrakcją Term Chochołowskich jest jednak ich geotermalna woda, wynurzająca się z głębokości 3600 metrów pod powierzchnią ziemi. Naturalnie nagrzana do temperatury 82-86°C, woda jest następnie ochładzana do komfortowych dla kąpiących się 36-39°C. Bogata w cenne mikroelementy, takie jak siarka, wapń, magnez i sód, ma właściwości lecznicze i relaksacyjne.

Odwiedzający termy chochołowskie mają do dyspozycji wybór basenów, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które dostarczają różnorodnych doświadczeń. Bez względu na to, czy preferujesz błogi relaks w gorącej wannie z hydromasażem, czy też energiczne pływanie w basenie olimpijskim, w Termach Chochołowskich każdy znajdzie coś dla siebie.

Równie atrakcyjna jest oferta saun i spa Term Chochołowskich. Wiele różnych saun – od tych tradycyjnych fińskich, przez biosauny ziołowe, po sauny parowe z aromaterapią – gwarantuje odprężenie na najwyższym poziomie. Specjalne trasy wellness prowadzą przez różne strefy saun, oferując unikalne doświadczenie relaksacyjne. W spa Term Chochołowskich dostępne są profesjonalne zabiegi kosmetyczne i masażu, wykonane na najwyższej jakości naturalnych produktach.

Termy Chochołowskie to nie tylko miejsce relaksu i uzdrowienia, ale także baza wypadowa do odkrywania piękna Tatr. Są idealnym miejscem do spędzenia aktywnego dnia na szlakach górskich latem, czy na stokach narciarskich zimą. W sumie Termy Chochołowskie to prawdziwy cud natury, łączący w sobie piękno surowego krajobrazu z luksusem i komfortem nowoczesnego ośrodka wellness i spa.