Wioleta Wramba dołącza do grona prowadzących serwis informacyjny „Wydarzenia” na głównej antenie Telewizji Polsat. Jej debiut w tej roli planowany jest na 6 marca.

Dotychczas Wioleta Wramba pełniła funkcję prowadzącej programy informacyjne „Wydarzenia 12:50” oraz „Wydarzenia Wieczorne”, które były emitowane na kanale Polsat News oraz Wydarzeń 24. W codziennej pracy jest gospodynią tych serwisów informacyjnych na drugim z wymienionych kanałów.

Wioleta Wramba związana jest z anteną Wydarzeń 24 od samego początku istnienia tego kanału, czyli od 1 września 2021 roku. Przedtem pracowała jako reporterką w Polsat News, dołączając do redakcji tego kanału informacyjnego w 2013 roku.

Program „Wydarzenia 12:50” dostępny jest codziennie na antenach Polsat News i Wydarzeń 24. Dodatkowo, od poniedziałku do piątku można go obejrzeć również na kanale głównym – Polsat.

Wioleta Wramba to ceniona prezenterka informacyjna w Polsacie, ciesząca się także dużą popularnością na platformie Instagram. Ostatnio rozpoczęła również aktywność na TikToku. Jej pierwszy filmik opublikowany na tej platformie wywołał duże zainteresowanie.

Pochodząca z Nowego Targu Wioleta Wramba studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. W styczniu świętowała swoją 10. rocznicę pracy w Polsacie. Jest znana widzom m.in. jako prowadząca „Wydarzenia 12:50”. Wielu może kojarzyć ją również z Instagrama, gdzie obserwuje ją już ponad 65 tys. osób.

Niedawno Wramba założyła konto na platformie TikTok. Jej pierwszy filmik stanowi ciekawą gratkę dla fanów prezenterki, umożliwiając im spojrzenie za kulisy jej pracy. Film ukazuje, że przed każdym wystąpieniem na antenie stoi wiele żmudnych przygotowań. Oprócz wyboru odpowiedniego stroju, perfekcyjnej fryzury i makijażu, Wramba musi również zasłonić widoczne tatuaże.